POMAGAM W ZAKRESIE


Oferuję wsparcie indywidualne, pracuję również z małżeństwami oraz parami, niezależnie od ich orientacji psychoseksualnej lub identyfikacji płciowej. Pracuję także z osobami nastoletnimi, potrzebującymi pomocy w sferze budowania relacji oraz szukającymi swojej tożsamości. Współpracuję z Centrum Terapii w Pszczynie oraz Centrum Medycznym Eden w Myszkowie. Pamiętaj że, nie jestem lekarzem nie wystawiam zwolnień ani recept. Możesz skontaktować się ze mną, jeżeli doświadczasz poniższych problemów:

 

TERAPIA ZABURZEŃ SEKSUALNYCH oraz PSYCHOTERAPIA

Odczuwasz ból podczas kontaktów intymnych, nie masz ochoty na seks lub twoje potrzeby są inne od potrzeb partnera/partnerki, nie czerpiesz z niego przyjemności, doświadczasz zaburzeń erekcji lub podniecenia?

RELACJE

Masz trudności w budowaniu bliskich relacji, przeżywasz kryzys małżeński, związku lub relacji partnerskiej, potrzebujesz pomocy w radzeniu sobie z rozstaniem lub znalezieniem odpowiedniego partnera?

AKCEPTACJA

Przeżywasz kryzys życiowy, nie akceptujesz albo nie rozpoznajesz w pełni swojej seksualności, orientacji psychoseksualnej bądź tożsamości płciowej, doświadczasz nietypowych fantazji seksualnych?

EDUKACJA

Boisz się "pierwszego razu" i jego konsekwencji, nie wiesz jak się do niego przygotować, potrzebujesz powiedzieć komuś o swojej orientacji psychoseksualnej i zyskać perspektywę kogoś doświadczonego?